kalendář akcí

červen 2024

1. sobota I Hudební Žně 2024 DK Poklad, Ostrava-Poruba

loutkově výtvarná dílna

10.30

do 

11.30

1. sobota I Dětský den v Hobbyparku, Bohumín

divadlo, hudba, dílna

14.00 - písničky pro děti

14.30 - O sedmi ztracených tečkách

15.30 - písničky pro děti

16.00 - O Koblížkovi

17.30 - výtvarně loutková dílna

4. úterý I MŠ Hrabová

Hurá za snem!

10.00

13. čtvrtek I Sweetsen fest, divadelní spolek D.N.A., Frýdek-Místek

hudba, divadlo

17.00

15. sobota I Léto v centru, dětský den, Ostrava, Černá louka

divadlo

15.00

17.00

22. sobota I Festival Slunovrat, Opava

Dobrokabaret

11.00

29. sobota I Hradecká pouť, Hradec nad Moravicí

Hurá za snem!

14.00

30. neděle I Loutkářská Chrudim, pouliční festival

Neposlušná kůzlátka

hudba + poezie

květen 2024

1. středa I ˇMájový Šumperk


10.00

Hurá za snem!
13.00
koncert

5. neděle I Malá scéna Ústí nad Orlicí

Hurá za snem!

10.00

10. pátek I MŠ Šafaříkova

Dobrokabaret

9.30

12. neděle I Loutkové divadlo Opava

O sedmi ztracených tečkách

10.00

19. neděle I sousedský piknik, Frenštát pod Radhoštěm

Dobrokabaret

15.00

duben 2024 

7. neděle I Komunitní centrum Kampa, Praha

Hurá za snem

16.00

14. neděle I Boskovice

O Koblížkovi + dílna

15. pondělí I MŠ Jaklovecká, Ostrava

Tři prasátka 

9.30

18. čtvrtek I MŠ Dobroslavice

Hurá za snem!

9.00

20. sobota I Kafara, Brno

O Koblížkovi

16.00

21. neděle I Opava

Představení v rámci akce Den Země

14.30

22. pondělí I ŠD Bulharská

Dobrokabaret

14.00

26. pátek I Divadelní klub D.N.A., Frýdek-Místek

představení v rámci akce Den Země

27. sobota I Slezskoostravský hrad, Ostrava

Dobrokabaret + dílna

28. neděle I Loutkové divadlo Opava

Tři prasátka

10.00

16.00

29. pondělí I MŠ Komerční, Ostrava

Tři prasátka

9.00

březen 2024

3. neděle I Petřvald u Nového Jičína, spolek Žluťásek

Tři prasátka

16.30

5. úterý I MŠ Marie Majerové, Brno

Tři prasátka

13. středa I MŠ Vsetín

O sedmi ztracených tečkách

16. sobota I Slezský grunt, Smolkov

Hurá za snem!

17. neděle I Stěbořice, Vítání jara

Hurá za snem!

15.00

18. pondělí I MŠ Žilinská, Ostrava-Poruba

O sedmi ztracených tečkách

18. pondělí I MŠ B. Němcové, Ostrava-Poruba

O sedmi ztracených tečkách

21. čtvrtek I MŠ Gen. Janka, Ostrava-Fifejdy

Hurá za snem!

21. čtvrtek I Sanatoruim Klimkovice

dílna

15.30

25. pondělí I MŠ Komerční, Slezská Ostrava

O sedmi ztracených tečkách

27. středa I MŠ Ukrajinská, Ostrava-Poruba

O Koblížkovi

únor 2024

2. pátek I Jaroměř - Josefov, Bastion IV

hudební vystoupení

19.00

7. středa I MŠ Robinsonka, Ostrava

Hurá za snem!- PREMIÉRA

11. neděle I Příbor

Jak mudrák Jozefus krávu prodal

11.15

13. úterý I MŠ Příbor

Hurá za snem!

18. neděle I Kino Vlast, Frýdek-Místek

Tři prasátka

15.00

19. pondělí I MŠ Děhylov

Hurá za snem!

21. středa I Boskovice, Skleník, Open mic

hudební vystoupení

19.00

leden 2024

11. čtvrtek I MŠ Hovězí

Tři prasátka

9.00

18. čtvrtek I MŠ Slavíkova

Tři prasátka

8.45

18. čtvrtek I MŠ Dvorní

Tři prasátka

10.30

24. středa I MŠ Porg Ostrava-Vítkovice

O sedmi ztracených tečkách

9.30

27. sobota I Tichavský tuleň, Tichá

pohádka + koncert

18.40 - pohádka

21.30 - koncert

28. neděle I Loutkové divadlo Opava

Koblížek - dvojpředstavení

10.00

16.00

28. neděle I Cinestar Opava

prezentace ve foyer kina

14.30

31. středa I Sanatorium Klimkovice

O Koblížkovi

15.30

prosinec 2023

2. sobota I DK Poklad, Ostrava-Poruba, Vánoční jarmark

2x pohádka + dílna

11.00 pohádka

13.00 - 15.00 dílna

15.00 - pohádka

13. středa I Hlučín, Červený kostel

Jozífek a hvězda - vánoční pohádka, premiéra

17.00

14. čtvrtek I ZŠ Jubilejní, Nový Jičín

Jozífek a hvězda

13.30

15. pátek I MŠ Planeta, Frýdek-Místek

Jozífek a hvězda

15. pátek I ZŠ Škarvady, Ostrava-Poruba

Jozífek a hvězda

13.30

15. pátek I Ostrava- Hrabůvka, Vánoční trhy

Jozífek a hvězda

17.00

18. pondělí I MŠ Hovězí

Jozífek a hvězda

21. čtvrtek I MŠ Háj ve Slezsku-Smolkov

Jozífek a hvězda

9.00

31. neděle I Loutkové dovadlo Opava

O sedmi ztracených tečkách

10.00

listopad

9. čtvrtek I Domov seniorů Ludmila, Háj ve Slezsku-Smolkov

O Koblížkovi

9.00

10. pátek I MŠ Děhylov

O Koblížkovi

8.50

10. pátek I Petřvald

Manželské vraždění

11. sobota I Jablunkov

Manželské vraždění

12. neděle I Hranice na Moravě

Manželské vraždění

13. pondělí I MŠ Komerční, Ostrava

O Koblížkovi

9.00

14. úterý I Komunitní centrum Makovice, Ostrava-Poruba

Tři prasátka

15. středa I Městská knihovna Petřvald

O sedmi ztracených tečkách

18.00

16. čtvrtek I MŠ Nová Bělá

Tři prasátka

9.30

21. úterý I MŠ Ukrajinská, Ostrava

Tři prasátka

9.30

29. středa I Sanatorium Klimkovice

Loutkově výtvarná dílna

15.30

říjen 2023

1. neděle I Krásné Pole, Tyjátr Krasnický

pohádka

11.00

7. sobota I Příbor, Maglajs festival

loutkově výtvarná dílna

10.00

7. sobota I Ostrava,´Slezskoostravský hrad, Hodokvas na hradě

pohádka + dílna

14.00

11. středa I Ostrava, CVČ Otakara Jeremiáše

pohádka

16.00

13. pátek I Ostrava, MŠ Jaklovecká

pohádka

9.00

18. středa I Klimkovice, Sanatorium

pohádka

15.30

20. pátek I Hať

Manželské vraždění

19.00

21. sobota I Vřesina, Vřesinské divadlo úsměvů

pohádka

14.00

21. sobota I Frýdek-Místek, Divadelní klub D.N.A., festival Bez opony

dialog na lavičce

16.30

21. sobota I Albrechtice

Manželské vraždění

19.00

30. pondělí I MŠ Dobroslavice

pohádka

září 2023

2. sobota I festival Paseka, Trojanovice

pohádka

13.30

2. sobota I Zažít Valmez jinak, Valašské Meziříčí, dopravní hřistě

pohádka

16.50

4. pondělí I MŠ a ZŠ Skalice nad Svitavou

pohádka

8.30

7. čtvrtek I Polanka

Manželské vraždění, Divadlo Devítka

9. sobota I festival Stromantika, Těchlovice

hudební vystoupení

19.50

14. čtvrtek I divadelní klub D.N.A., Frýdek-Místek

Manželské vraždění, Divadlo Devítka

16. sobota I Loutkový festival, Horní Benešov

pohádka + dílna

14.45


25. pondělí I MŠ Skrochovice

pohádka

9.00

27. středa I Zátor

Manželské vraždění, Divadlo Devítka

30. sobota I Šumperské vinohraní, Šumperk

pohádka

9.30

30. sobota I Tyjátr Krasnický, Krásné Pole

Manželské vraždění, Divadlo Devítka

červenec - srpen 2023

červenec

1. sobota I Loutkářská Chrudim, šapitó

představení pro děti

14.00

2. neděle I Loutkářská Chrudim, venkovní open

představení pro děti

7. pátek I Národní dům, Frýdek-Místek

představení pro děti

17.00

16. neděle I Pimprléto, Ostrava, Divadlo loutek

představení pro děti

15.00

25. úterý I Knihovna Třinec, Večerníčky v parku

představení pro děti

17.00

26. středa I Dům kultury Akord, Ostrava-Zábřeh

představení pro děti

17.00

27. čtvrtek I Přerov

Manželské vraždění

19.30

29. sobota I Amfolkfest, Půlčín

hudební vystoupení

30. nedělel I Nová Pláň, Srdcohraní

představení pro děti

15.00

srpen


4. pátek I Jiráskův Hronov, malá stage

představení pro děti

16.00

4. pátek I Dobruška, Kinokavárna

hudební vystoupení

17.30

5. sobota I Hradec Králové, AC klub

hudební vystoupení

19.00

9. středa I Dům kultury Akord, Ostrava-Zábřeh

Představení pro děti

17.00

12. sobota I Janouškovo Ústí, Ústí nad Orlicí, Cakle

představení pro děti + dílna

13.00

15. úterý I Šumperk

představení pro děti

16. středa I Šumperk, divadlo Šumperk

hudební vystoupení

18. pátek I Šumperk

hudební vystoupení

20. neděle I Nová Pláň, koupaliště

představení pro děti

15.00

duben - květen - červen 2023

duben

1. sobota I Městská knihovna Šumperk

Tři prasátka

10.00

1. sobota I klub Rock Hill, Ostrava - Mariánské Hory

hudebně divadelní vystoupení

22.30

5. středa I Sanatorium Klimkovice

Dobrokabaret

14.30

11. úterý I MŠ Krajánci, Ostrava

O sedmi ztracených tečkách

9.00

16. neděle I Komunitní centrum Kampa, Praha

pohádka

18. úterý I MŠ Komerční, Ostrava

Tři prasátka

9.30

22. sobota I Lesní školka Vrabčí hnízdo, Vrablovec

O sedmi ztracených tečkách

25. úterý I MŠ Hovězí

O sedmi ztracených tečkách

9.00

26. středa I Knihovna města Ostravy

hudební vystoupení

19.00

27. čtvrtek I MŠ Generála Janka, Ostrava - Fifejdy

pohádka

9.30

květen

1. pondělí I Májový Šumperk

pohádka

5. pátek I U Alfiho, Nymburk

hudební vystoupení

19.00

7 neděle I Folková stodola, Pohoří u Dobrušky

hudební vystoupení

17.00

10. středa I Sanatorium Klimkovice

Byl jednou dědeček odkud chcete

18.15

16. úterý I MŠ Štramberk, Bařiny

O sedmi ztracených tečkách

9.00

16. úterý I Fakultní nemocnice Ostrava

hudební vystoupení na Dni pro ženy

14.45

23. úterý I Knihovna města Ostravy, Hladnov

Tři prasátka

9.00

24. středa I Knihovna města Ostravy, pobočka Vietnamská

Dobrokabaret

16.30

25. čtvrtek I Komunitní centrum Makovice, Ostrava - Poruba

hudební vystoupení

19.00

26. sobota I kulturní dům Michálkovice

premiéra Manželské vraždění

19.00

27. sobota I festival Večery v parku, Stará Bělá

hudební vystoupení

11.50

27. sobota I KD Altán, Ostrava - Třebovice

pohádka

15.00

27. sobota I festival Večery v parku, Stará Bělá

pohádka

16.30

27. sobota I Divadelní klub D.N.A., Frýdek-Místek

divadelní představení

19.00

28. neděle I Metylovice

pohádka

15.00

31. středa I MŠ Skupy

Dobrokabaret

červen

2. pátek I Rodinné centrum Kaštánek, Ostrava - Poruba

pohádka

16.30

2. pátek I RC Krteček, Ostrava-Martinov, hřiště

pohádka

17.45

3. sobota I Otevřené ateliéry, Hlučín, nádraží ČD

Mudrák Jozefus

18.00

4. neděle I Loutkové divadlo Opava

Tři prasátka

10.00

7. středa I Sanatorium Klimkovice

Hastrmani, bludičky a spol.

18.15

15. čtvrtek I divadelní klub D.N.A., Frýdek-Místek

divadelní a hudební vystoupení v rámci festivalu Sweetsen fest

20. úterý, Knihovna Frýdek-Místek, sousedská slavnost

O sedmi ztracených tečkách

16.00

24. sobota I Jistebník

Tour de aleje

14.00

březen 2023

9. čtvrtek I Divadelní klub D.N.A, Frýdek-Místek

divadelní a hudební vystoupení

19.00

12. neděle I Nové Strašecí

Tři prasátka

15.00

14. úterý I MŠ Nezvalovo náměstí, Ostrava - Poruba

Tři prasátka

9.00

15. středa I SVČ Osttrčilova, Ostrava

Wolkrův Prostějov, oblastní kolo, porotce

9.00

16. čtvrtek I Kulturní dům Kroměříž

Svátek poezie 2023, recitační soutěž

8.00

17. pátek I MŠ Dvorní

O sedmi ztracených tečkách

9.00

18. sobota I Dům dětí Hlučín

Kandrdásek, porota

9.00

21. úterý I MŠ V zahradách

O sedmi ztracených tečkách

10.15

30. čtvrtek I ALZHEIMER HOME Opava

Tři prasátka

9.00

únor 2023

5. neděle I Kino Vlast, Nová scéna, Frýdek- Místek

O Koblížkovi

15.00

13. pondělí I Dobrá, kulturní dům

Tři prasátka

16.30

15. středa I MŠ Otická, Opava

Dobrokabaret

9.00

17. pátek I Knihovna města Ostravy, Výškovice

hudebně poetické vystoupení

16.30

21. úterý I MŠ Předškolní, Výškovice

Tři prasátka 

9.30

23. čtvrtek I MŠ Nová Bělá

O Koblížkovi

9.30

26. neděle I Loutkové dovadlo Opava

Tři prasátka

10.00

16.00

leden 2023

18. úterý I MŠ Skupy, Ostrava-Poruba

Tři prasátka

9.00

10.00

20. pátek I MŠ Ukrajinská, Ostrava-Poruba

Dobrokabaret

9.00

říjen - listopad - prosinec 2022

říjen

8. sobota I Hodokvas, Slezskoostravský hrad

Mudrák Jozefus + dílna

9. neděle I Krásné Pole, Tyjátr Krasnický

Tři prasátka

11.00

12. středa I CVČ Otakara Jeremiáše

divadelní představení

16.00

16. středa I Vřesina, Vřesinské divadlo úsměvů

Dobrokabaret

15.00

18. úterý I MŠ Šoupala, Ostrava-Poruba

Tři prasátka

10.15

22. sobota I divadelní klub D.N.A, Frýdek-Místek, divadelně hudební festival bez opony

hudební vystoupení

16.00

25. úterý I MŠ Srbská

divadelní představení

10.00

29. sobota I Slezský grunt, Háj ve Slezsku-Smolkov

Tři prasátka

14.00

listopad

8. úterý I MŠ Dobroslavice

O sedmi ztracených tečkách

9.00

8. úterý I ŠD Hrdličky, Ostrava

Dobrokabaret

13.30

10. čtvrtek I KD Hlučín a zámek

Svatý Martin, představení žáků Via Montessori Hlučín

15.30

12. sobota I Frýdek-Místek, festival Loutka

divadelní představení

15.00

13. neděle I Rodinné centrum Provázek Nový Jičín

Dobrokabaret

10.00

13. neděle I Zátor

divadelní představení

15.30

15. úterý I MŠ Děhylov

O sedmi ztracených tečkách

9.00

22. úterý I MŠ Hovězí

divadelní představení

9.00

28. pondělí I MC Krteček, Ostrava

divadelní představení

15.00

prosinec

2. pátek I Knihovna Frýdek-Místek

divadelní představení

16.30

4. neděle I KD Poklad

divadelní vystoupení + dílna

10.00 dílny

14.00 pohádka

5. pondělí I Fakultní nemocnice Ostrava, Rozsvícení vánočního stromečku

hudební vystoupení

15.40

18. neděle I Loutkové divadlo Opava

Tři prasátka

10.00

září 2022

1. čtvrtek I Komunitní centrum Chaloupka Kravaře

O sedmi ztracených tečkách

17.00

3. sobota I Libhošť, U Chaloupky, akce Tour de aleje

Tři prasátka

11.00

4. neděle I Opava, Dolní náměstí, Bezručova Opava

Tři prasátka

10.00

7. středa I komunitní centrum seniorů Bartovice

Jozefus

14.00

10. sobota I hrad Hukvaldy

Dobrokabaret lišky Bystroušky

11.00

10. sobota I hrad Hukvaldy

hudební vystoupení

12.30

10. sobota I Ostrava, firemní akce

písničky pro děti 

14.15

10. sobota I Ostrava, firemní akce

písničky pro děti II.

15.30

13. úterý I knihovna Frýdek-Místek, sousedská slavnost

Tři prasátka

16.20

13. úterý I Chillout bar Ostrava

dvojkoncert se Sašou Niklíčkovou

20.00

14. středa I knihovna města Ostravy, Podroužkova, sousedská slavnost

Tři prasátka

17.00

17. sobota I Hranice, stará radnice, Dny Evropského dědictví

Tři prasátka                                         10.00

O sedmi ztracených tečkách              13.30

Dobrokabaret                                       15.00

+ dílničky

18. neděle I Hlučín, zámek

Tři prasátka

16.00

21. středa I knihovna Petra Bezruče Opava, Kateřinky

Mudrák Jozefus

8.30

10.30

červenec - srpen 2022

červenec

19. úterý I Stará Bělá, Večery v parku

hudební vystoupení

18.00

20. středa I Michálkovice, Večery v parku

hudební vystoupení

18.00

23. sobota I Hlučín, Fiesta - pouliční akce

Dobrokabaret

15.00

23. sobota I Nový Jičín, Festival pod kaštany

hudební vystoupení

17.50

27. středa I Náměšť nad Oslavou, festival folkové prázdniny

textová dílna Slávka Janouška

31. neděle I Ostrava, Komenského sady, Tři v jednom

hudební vystoupení

15.00

srpen

2. úterý I Hronov, festival Jiráskův Hornov

Dobrokabaret

16.00

5. pátek I Nový Hrádek, penzion Hrádek

hudební vystoupení

19.00

7. neděle I Nová Pláň, koupaliště 

Tři prasátka

15.00

13. sobota I Ústí nad Orlicí, festival Janouškovo Ústí

Dobrokabaret + loutkové výtvarná dílna

13.00

14. neděle I Nová Pláň, koupaliště

Dobrokabaret

15.00

17. středa I Šumper, dílny S.M.A.D.

literárně hudební vystoupení

červen 2022

2. čtvrtek I Ostravské muzeum

Továrna na absolutno, scénické čtení

17.00

4. sobota I Folkový kolotoč, Dům kultury Poklad, Ostrava-Poruba

písničky pro děti

11.00

4. sobota I Folkový kolotoč, DK Poklad, Ostrava-Poruba

Tři prasátka, divadlo

12.30

4. sobota I Folkový kolotoč, DK Poklad, Ostrava-Poruba

duo Šťastný Honus v rámci vystoupení textová dílny Slávka Janouška

16.00

5. neděle I Folkový kolotoč

hudební vystoupení

10.30

5. neděle I Folkový kolotoč

Tři prasátka, divadlo

13.30

9. čtvrtek I knihovna Rožnov pod Radhoštěm

Dobrokabaret

17.00

13. pondělí I knihovna Hradec nad Moravicí

Tři prasátka, dvojpředstavení


9.30

10.30

15. středa I SVČ Ostrčilova

Křest almanachu žákovské a studentské poezie

10.00

23. čtvrtek I MŠ Krajánci

pasování prvňáčků

15.00

26. neděle I Hradec nad Moravicí

O sedmi ztracených tečkách

14.00

28. úterý I Večery v parku, Bruntál

hudební vystoupení

19.00

29. středa I rodinné centrum Kaštánek

Dobrokabaret

17.00

květen 2022

1. neděle I Malá scéna Ústí nad Orlicí

O sedmi ztracených tečkách

10.00

8. neděle I Loutkové divadlo Opava

Tři prasátka

10.00

12. čtvrtek I ZŠ Montessori, Hlučín

vystoupení dramaťáku + loutková dílna

16.00

13. pátek I Spolek Jonáš, Gruň

loutková dílna

18. středa I Stará Aréna

Továrna na absolutno, scénické čtení

19.00

19. středa I MŠ Děhylov

loutková dílnička pro děti

21 sobota I Litultovice, Loutky v Továrně Litultovice 168

Tři prasátka + loutková dílna

14.00

28. sobota I Písek, Šrámkův Písek

divadlo + muzika

31. úterý I Knihovna města Ostravy, Podroužkova

literární čtení

17.00

Duben 2022

2. sobota I Chillout bar, centrum Ostrava

monology a písničky

18.00

10. neděle I Velká Bystřice, KD Nadační

O sedmi ztracených tečkách

14.00

14. pátek I Pohoří u Dobrušky

hudební vystoupení

17.00

24. neděle I komunitní centrum Kampa, Praha

O sedmi ztracených tečkách

16.00

26. úterý I Lesní školka Vrabčí hnízdo

Dobrokabaret

10.00

30. sobota I Raduň

Tři prasátka

13.00

březen 2022

5. sobota I restaurace Slezský grunt-Smolkov

Šťastný Honus - hudební vystoupení

16.00

8. úterý I MŠ Děhylov

Tři prasátka

9.00

10. čtvrtek I CVČ Ostrčilova, Ostrava

porotování spádového kola Wolkrův Prostějov

9.00

12. sobota I KD Hlučín

porotování Kandrdáska

9.00

15.úterý I MŠ Mezi stromy, Ostrava-Zábřeh

O sedmi ztracených tečkách

10.00

17. čtvrtek I MŠ Dobroslavice

Tři prasátka

9.00

20. neděle I kavárna Kafara, Brno

Tři prasátka

16.00

24. čtvrtek I MŠ Gen. Janka, Ostrava-Mariánské Hory

O sedmi ztracených tečkách

9.30

25. pátek I klub Hudební bazar, Ostrava

spolukoncert s kapelou Heblo

19.00

29. úterý I MŠ Háj ve Slezsku

Tři prasátka

9.30

30. středa I MŠ Velká Polom

O Koblížkovi

9.00

31. čtvrtek I ZŠ Kylešovice

Tři prasátka

14.00

31. čtvrtek I KD Michálkovice

Divadlo Grunt, Na správné adrese

18.00

únor 2022

8. úterý I Lesní školka Vrabčí Hnízdo, Vrablovec

Dobrokabaret

10.00

9. středa I Komunitní dům seniorů, Ostrava-Bartovice

hudební vystoupení

14.00

15. úterý I MŠ Skrochovice 

Dobrokabaret

10.00

16. středa I kavárna U Božího mlýna, Praha

hudební vystoupení

19.00

21. pondělí I DK Poklad, Ostrava-Poruba

Továrna na absolutno, scénické čtení

18.00

24. čtvrtek I MŠ generála Janka, Ostrava-Fifejdy


9.30

leden 2022

2. neděle I Loutkové divadlo SVČ Opava

Tři prasátka

10.00

20. čtvrtek I Kavárna Daniel

Křest sbírky Ireny Šťastné

18.00

25. úterý I Stará Aréna, Ostrava

Továrna na absolutno, scénické čtení

19.00

27. čtvrtek I MŠ Ymca Praha

Dobrokabaret

10.00

30. neděle I Loutkové divadlo Opava

Tři prasátka

10.00

30. neděle I KD Boskovice, zámecký skleník

O sedmi ztracených tečkách

15.00

listopad - prosinec 2021

1. listopad I Dům seniorů, Hlučín

Mudrák Jozefus

14.00

14. listopad I KD Hlučín

O koblížkovi

15.00

20. listopad I Skalice u Blanska

Tři prasátka

Koncert Šťastný Honus

ZRUŠENO

27. listopad I Vřesina

hudební vystoupení

ZRUŠENO

30. listopad I MŠ Robinsonka

loutková dílnička

5. prosince I RC Kaštánek 

Mikuláš

6. prosinec I MŠ Generála Janka

Mikuláš

7. prosinec I MŠ Vrabčí hnízdo, Vrablovec

Tři prasátka

11. prosinec I Turnov, náměstí, Vánoční trhy  

Koncert textové dílny Slávka Janouška

ZRUŠENO

12. prosince I KD Boskovice

O třech prasátkách

16.00

14. úterý I MŠ Krajánci

Mikuláš

říjen 2021


4. pondělí I Spolek Jonáš, Mosty u Jablunkova

hudební vystoupení

16.00

5. úterý I Knihovna města Ostravy, Podroužkova

Mudrák Jozefus

17.00

7. čtvrtek I divadelní klub D.N.A., Frýdek-Místek

koncert společně se Zuzanou Omelkovou a Rosťou Honusem

17.00

10. sobota I Hlučín, Kulturní dům

Tři prasátka

15.00

13. středa I MŠ Edvarda Beneše, Opava

Tři prasátka, 

Dobrokabaret

9.00

14. čtvrtek I Art café, Opava

hudební vystoupení na křtu nové sbírky básníka Davida Bátora

19.00

17. neděle I škola Ikigai, Praha-Dubeč

Tři prasátka

13.30

17. nedělel I spolek Komunitní centrum Kampa, Praha

Mudrák Jozefus

16.00

18.pondělí I MŠ YMCA, Praha

Tři prasátka

10.00

21. čtvrtek I Vřesina

hudební vystoupení

18.00

22. pátek I MŠ a ZŠ Sudice

O sedmi ztracených tečkách

Hastrmani, bludičky a spol. - regionální povesti

10.30

23. sobota I Vřesina

Mudrák Jozefus

15.00

23. sobota I divadelní klub D.N.A., Frýdek-Místek

koncert

18.00

24. neděle I Krásné Pole

O Koblížkovi

11.00

31. neděle I Kulturní dům Hlučín

Dobrokabaret

15.00

září 2021

1. středa I Anulika, podpora péče, Ostrava-Výškovice

Mudrák Jozefus

17.00

4. sobota I Spolek Jináš, Mental Café Podroužkova, terasa

hudební vystoupení

10.00

4. sobota I Metylovice, den obce

Tři prasátka

14.00

4. sobota I Vratimov

hudební vystoupení v rámci představení divadelního klubu D.N.A.

19.00

9. čtvrtek I divadelní klub D.N.A. Frýdek-Místek, Sweetswnfest

hudební vystoupení v rámci představení D.N.A.

800 Kč

14. úterý I sousedská slavnost, Knihovna města Ostravy, Podroužkova

O sedmi ztracených tečkách

17.00

26. neděle I Kulturní dům Hlučín

Mudrák Jozefus

15.00

srpen 2021

3.úterý I Hronov, festival Jiráskův Hornov

O třech prasátkách

16.00

13. pátek I Ústí nad Orlicí, festival Janouškovo Ústí

koncert Šťastný Honus

20.00

14. sobota I Ústí nad Orlicí, festival Janouškovo Ústí

premiéra Mudrák Jozefus

15.00

18. středa I Šumperk, divadlo

Koncert na střeše divadla v rámci S.M.A.D. Šumperk

19.30

červenec 2021

1. čtvrtek I Chrudim, festival Loutkářská Chrudim, šapitó

Tři prasátka

9.00

10. sobota I Slezský grunt, Háj ve Slezsku-Smolkov

křest CD Za městem

13. úterý I Bruntál, Večery v parku

hudební vystoupení

20.00

14. středa I Šternberk, Večery v parku

hudební vystoupení

20.00

17. sobota I Ostrava, amfiteátr za Vítkovickým KD

hudební vystoupení

20. úterý I Stará Bělá, Večery v parku

hudební vystoupení

20.00

21. středa I Michálkovice, Večery v parku

hudební vystoupení

20.00

červen 2021

1. úterý I MŠ Generála Janka, Ostrava-Fifejdy

Pohádka o Koblížkovi

9.30

4. pátek I Café Práh, Brno

hudební vystoupení, textová dílna Slávka Janouška

19.00

20. neděle I soukromé představení

Tři prasátka

24. čtvrtek I MŠ Krajánci, Ostrava

pasování prvňáčků

15.00

27. sobota I Hlučín, nádvoří zámku

pohádka pro děti

květen 2021

7. pátek I ZŠ Komenského, Ostrava-Poruba

divadelní dílna pro třetí třídu

13.00

13. čtvrtek I ZŠ Komenského

divadelní dílna pro první třídu

13.00

19. středa I MŠ Vrabčí hnízdo, Ludgeřovice

O sedmi ztracených tečkách

9.00

26. středa I MŠ Magistrát města Ostravy

Dobrokabaret

9.00

duben 2021

18. neděle I Hlučín, náměstí

Hudební vystoupení pro děti za výkladem

15.00

březen 2021

11. čtvrtek I Lesní školka Vrabčí hnízdo, Ludgeřovice ZRUŠENO

Na mamuta

9.30

17. středa I MŠ Magistrát města Ostravy ZRUŠENO

Dobrokabaret

9.00

18. čtvrtek I MŠ generála Janka, Ostrava-Mariánské Hory ZRUŠENO

O Koblížkovi

8.30

27. sobota I Hlučín, náměstí - ZRUŠENO

leden, únor 2021

3. neděle I Loutkové divadlo Opava - ZRUŠENO

O třech prasátkách

10.00

4. čtvrtek I MŠ Otická, Opava -ZRUŠENO

Dobrokabaret

prosinec 2020

4. pátek I MŠ Krajánci

Mikuláš

5. sobota I Hukvaldy, Spolek Jonáš

Mikuláš

6. neděle I KD Hlučín, náměstí - ZRUŠENO

vánoční pohádka

17. čtvrterk I Facebook Podpora péče - on-line

O třech prasátkách

18.00

říjen - listopad 2020

1. říjen I Dům zahrádkářů Vřesina

Pohádka o třech prasátkách

17.00

4. říjen I Kulturní dům Hlučín

Pohádka o třech prasátkách

15.00

14. říjen Knihovna města Ostravy, Vietnamská - ZRUŠENO

projekt Společně, interaktivní dílna hudby a poezie

16.00

18. říjen I Krásné Pole, Tyjátr Krasnický - ZRUŠENO

Pohádka o třech prasátkách

11.00

20. říjen I knihovna Dobroslavice

čtení a literární dílna pro MŠ

9.30

22. - 25. říjen I Regensburg - ZRUŠENO

Divadelně literární dílna pro České centrum

1. listopad I Loutkové divadlo Opava - ZRUŠENO

Pohádka o třech prasátkách

10.00 a 16.00

4. listopad I Knihovna města Ostravy, pobočka Vietnamská - ZRUŠENO

projekt Společně, interaktivní dílna hudby a poezie

16.00

8. listopad I Velká Bystřice - ZRUŠENO

O sedmi ztracených tečkách

14.00

13. listopad I Knihovna města Ostravy, ústředí - ZRUŠENO

Open mic

19.00

22. listopad I Kulturní dům Hlučín - ZRUŠENO

O Koblížkovi

15.00

28. listopad I Praha-Dubeč - ZRUŠENO

Pohádka o třech prasátkách

Září 2020

1. úterý I centrum Anulika a areál Pivnice Školka, Ostrava-Jih

Dobrokabaret

16.00

5. sobota I kulturní dům Dobroslavice

Na správné adrese, repríza Divadla Grunt

17.00

9. středa I Hlučín

Dobrokabaret

16.00

16. středa I MŠ generála Janka, Ostrava- Mariánské Hory

Dobrokabaret

10.00

18. pátek I Knihovna města Ostravy, ústředí u Sýkorova mostu

Open mic

18.00

24. čtvrtek I knihovna Dobroslavice

čtení a literární dílna pro ZŠ

24. čtvrtek I kulturní dům Hlučín

Na správné adrese, repríza Divadla Gunt

19.00

25. pátek I knihovna Dobroslavice

čtení a literární dílna pro ZŠ

26. sobota I Hlučín, park u kulturního domu, Burčákobraní - ZRUŠENO

hudební vystoupení

11.00

29. úterý I Praha, klub Válec

hudební vystoupení

20.00

30. středa I Kladno, Klub Ateliér

hudební vystoupení

19.00

Srpen 2020

15. sobota I rodinný festival Janouškovo Ústí, Ústí nad Orlicí, vodácké tábořiště Cakle 

Tři prasátka

17. pondělí I RC Kaštánek

Dobrokabaret

21. pátek I Háj ve Slezsku

Na správné adrese - premiéra divadla Slezský grunt

22. sobota I Dobroslavice, obecní hospoda

hudební vystoupení

Červenec 2020

11. sobota I Frýdek-Místek, vinárna Rybízák - zrušeno

hudební vystoupení, spolu s Davidem Bartošem, jehož jsem hostem

18.00

14. úterý I CVČ Ostrčilova

Tři prasátka + divadelní dílna

10.00

16. čtvrtek I RC Kaštánek

představení

9.30

18. sobota I Tour de alej, Suchdol nad Odrou

hudební i divadelní vystoupení

23. čtvrtek I RC Kaštánek

představení

25. sobota I soukromá akce

hudební vystoupení

30. čtvrtek I kavárna Daniel, soukromé vystoupení

koncert

Červen 2020

12. červen, pátek I Děčín

hudební vystoupení

19.00

17. červen, středa I Boskovice, zámecký skleník

hudební vystoupení

18.00

23. červen, úterý I MŠ Robinsonka

představení

25. červen, čtvrtekI MŠ Krajánci

divadelní představení

26. červen, pátek I Rodinné cenrum Kaštánek, Ostrava

divadelní představení

27. červen, sobota I restaurace Slezský Grunt, Háj ve Slezsku - Smolkov

vystoupení

Květen 2020

11. pondělí I MŠ Generála Janka, Mariánské hory - ZRUŠENO

Dobrokabaret

10.00

15. pátek I Knihovna města Ostravy - ústředí - ZRUŠENO

Open mic

18.00

20. středa I Knihovna Frýdek-Místek - ZRUŠENO

sousedská slavnost

16.00

28. čtvrtek I MŠ Krajánci - ZRUŠENO

pasování prvňáčků

8.00

30. sobota I Praha - ZRUŠENO

Galaopen mic

Duben 2020

3. - 5. Textová dílna - ZRUŠENO

4. sobota I Hlučín - ZRUŠENO

divadelní vystoupení pro děti

4. sobota I Loutkové divadlo Opava - ZRUŠENO

Opavská rolnička

5. neděle I Hlučín - ZRUŠENO

divadelní vystoupení pro děti

12. neděle I Velká Bystřice - ZRUŠENO

divadelní vystoupení pro děti

25. sobota I Pohoří u Dobrušky - ZRUŠENO

folkáčova stodola

18. sobota I - ZRUŠENO

premiéra divadla Slezský grunt

29. středa I Boskovice - ZRUŠENO

Open mic

Březen 2020

5. čtvrtek I MŠ Háj ve Slezsku - Lhota

9.00

6. pátek I Zátiší u Kocoura, Ostrava, Mariánské Hory

vstup v rámci koncertu Slávka Janouška

10. úterý I MŠ Štítina

9.00

12. čtvrtek I Senior gymnázium Frýdek-Místek - ZRUŠENO

Poezie první republiky

14.00

12. čtvrtek I Knihovna města Ostravy - Fifejdy - ZRUŠENO

Továrna na absolutno, Miniscéná bez pódia

17.00

13. pátek I Knihovna města Ostravy, ústředí - ZRUŠENO

Open mic

19.00

17. úterý I MŠ Krajánci - ZRUŠENO

9.00

19. čtvrtek I Senior gymnázium Frýdek-Místek - ZRUŠENO

Poezie první republiky

14.00

20. pátek I Slezský Grunt, Háj ve Slezsku - ZRUŠENO

hudební vystoupení

24. úterý I Senior gymnázium Frýdek-Místek - ZRUŠENO

poezie první republiky

14.00

26. čtvrtek I Kladno - ZRUŠENO

hudební vystoupení

27. pátek I klub Válec, Praha - ZRUŠENO

hudební vystoupení

18.00

31. úterý I senior gymnázium Frýdek-Místek - ZRUŠENO

poezie první repuibliky

14.00

Leden - únor 2020

7. leden, úterý I MŠ Šeříková

9.30

9. leden, čtvrtek I MŠ Háj ve Slezsku

9.00

9. leden, čtvrtek I Knihovna města Ostravy, hudební oddělení

Továrna na absolutno, scénické čtení, Minicéna bez pódia

18.00

4. únor, úterý I MŠ Horní Benešov

7. únor, pátek I Knihovna města Ostravy, ústředí

Open mic

19.00

8. únor, sobota I Stará Bělá, hájenka

Trampský guláš, hudební vystoupení

12. únor, středa I MŠ Dolní Benešov

18. únor, úterý I MŠ Plesná

20. únor, čtvrtek I MŠ Ukrajinská

9.00

20. únor, čtvrtek I divadelní klub D.N.A. Frýdek-Místek

koncert

19.00

25. únor, úterý I MŠ Formana

9.30

26. únor, středa I MŠ Formana

9.30

29. únor, sobota I Svitavy

Porta Svitavy

prosinec 2019

3. úterý I Plzeň, Hifi club

hudební vystoupení spolu s Jan Eret trio v pořadu Rozehrej

20.00

5. čtvrtek I MŠ Krajánci

Mikuláš

8.00

5. čtvrtek I MŠ Studénka

Dobrokabaret

11.00

6. pátek I MŠ Generála Svobody, Hlučín

Mikuláš

10.00

7. sobota I Turnov, náměstí

společné vystoupení s textovou dílnou Slávka Janouška

14. sobota I spolek Jonáš

Mikuláš

13.00

15. neděle I Vánoční jarmark, Alšovo náměstí, Poruba

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

15.00

17. úterý I ZŠ Chuchelná

O třech prasátkách, Dobrokabaret, pořady pro ZŠ

8.00

listopad 2019

7. čtvrtek I ZŠ 29. dubna, Výškovice

Tatínci a spol.

10.00

7. čtvrtek I ZŠ Tyršova, Hlučín


17.00

8. pátek I Zámecký klub Hlučín, Cestovatelské ozvěny, festival

hudební doprovod

17.00

9. sobota I Krásné Pole

Dodivadelní výběr, představení scének, skečů, aktovek a písniček, Dodivadlo

18.00

14. čtvrtek I MŠ Horní Benešov

O třech prasátkách

9.00

15. pátek I Odry

Perfect Days, Dodivadlo

19.00

17. neděle I náměstí Hlučín

hudební vystoupení

16.00 - 20.00

19. úterý I MŠ Plesná

O třech prasátkách

9.00

27. středa I Knihovna Opava

Tatínci a spol.

9.00

10.15

27. středa I Knihovna města Ostravy

Ona a on, Dodivadlo

11.30

29. pátek I ODVAZ, Improvizační divadlo

Open mic

18.00

říjen 2019

3. čtvrtek I knihovna Frýdek-Místek

pořad o pezii první republiky

18.00

4. pátek I Horní Datyně

Perfect Days, Dodivadlo

19.00

5. sobota I Pohoří u Dobrušky, folkáč ve stodole

hudební vystoupení

15.00

15. úterý I Knihovna Polanka

hudební vystoupení

16.00

23. středa I Knihovna města Ostravy, Kunčičky

písničky, poezie, čtení

8.15

23. středa I Knihovna města Ostravy, Bartovice

písničky, poezie, čtení

9.15

23. středa I Knihovna města Ostravy, Michálkovice

písničky, poezie, čtení

10.30

27. neděle I Loutkové divadlo Opava

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice, dvojpředstavení

10.00 a 16.00

září 2019

13. pátek I Knihovna města Ostravy

Open mic

19.00

14. sobota I Kafara, Brno

hudební vystoupení

19.00

27. - 29. I Kdanice, Sobotka

textová dílna Slávka Janouška

červenec - srpen 2019

13. července, sobota I festival Slunce, Strážnice

workshop a vystoupení textové dílny Slávka Janouška

od 11.00

18. července, čtvrtek I lesní školka Trojanovice

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

9.00

27. července, sobota I Jarošův statek, představení pro spolek Jonáš

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

14.00

10. srpna, sobota I festival Janouškovo Ústí, Ústí nad Orlicí

o sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

13.00

21. srpna, středa I Šumperk

Maloměš´tácká svatba, kurz divadelní režie

19.00

24. srpna, sobota I festival Paseka, Trojanovice

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

12..00

Červen 2019

4. úterý I třetí sousedská slavnost, Knihovna města Ostravy - pobočka Podroužková, Poruba

hudební vystoupení

16.00

5. středa I MŠ Žilinská

Dobrokabaret

9.00

8. sobota I Muzejní noc, Knihovna města Ostravy - ústředí

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

8. sobota I Muzejní noc - Open mic, Knihovna města Ostravy - ústředí

hudební vystoupení

10. pondělí I ZŠ Klimkovice - sanatorium

pořad pro ZŠ

12. středa I SVČ Ostrčilova

Křest Almanachu žák. a stud. poezie

9.00

15. sobota I Dobroslavice

Divadlo v parku 2019

od 9.00

16. neděle I Loutkové divadlo Opava

O sedmi ztracených tečkách - Dvojice Jepice

9.00

18. úterý I ZŠ Klimkovice - sanatorium

Pohádka o Koblížkovi

18. úterý I Bohumín, náměstí

Dodivadelní výběr

18.00

Květen 2019

1. středa I divadelní  přehlídka Štivadlo Štítina

Dvojice Jepice - O sedmi ztracených tečkách

16.00

3. pátek I knihovna Dobroslavice

Projekt SKIP pro ZŠ Dobroslavice

14. úterý I ZŠ Škarvady, Ostrava-Poruba

Projekt pro ZŠ

17. pátek I Pohárek - přehlídka dialogů a monologů, SVČ Korunka, Ostrava-Mariánské Hory

Ona a on

16.00

21. úterý I Knihovna města Ostravy, pobočka Podroužkova

moderování 2. sousedské slavnosti

16.00

24. pátek I SVČ Ostrčilova, Ostrava

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

16.00

25. sobota I Open mic Bruntál

hudební vystoupení

19.00

29. středa I Open mic Boskovice

hudební vystoupení

19.00

31. pátek I MŠ Štítina

Dobrokabaret

9.00

Duben 2019

4. čtvrtek I klub D.N.A., Frýdek-Místek

Maloměšťácká svatba, kurz režie při JKO

19.00

7. neděle I přehlídka loutkového divadla Opavská rolnička 2019, Opava

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

13.00

9. úterý I Knihovna města Ostravy, pobočka Podroužkova

Sousedská slavnost, moderování

16.00

10. středa I MŠ Rezkova, O. Zábřeh

Pohádka o Koblížkovi

9.30

11. čtvrtek I přehlídka divadla pro děti Dospělí dětem, Ostrava-Poruba

O sedmi ztracených tečkách, Dvojice Jepice

8.30

12. pátek I Café Práh, Brno

hudební vystoupení v rámci textové dílny Slávka Janouška

18.00

15. pondělí I knihovna Dobroslavice

pořad pro MŠ Dobroslavice

9.30

18. čtvrtek I rodinné centrum ve Studénce

Pohádka o Koblížkovi

16.00

20. sobota I Mnichovo Hradiště

vystoupení na Open micu

19.00

23. úterý I ZŠ Kozmice

pořad pro ZŠ

9.00

23. úterý I ZŠ Škarvady, Ostrava-Poruba

projekt pro ZŠ

13.30

26. pátek I Knihovna města Ostravy - ústředí

Open mic

19.00

27. sobota I Svitavy

oblastní kolo Porty

30. úterý I MŠ Zborovská, Opava

Dobrokabaret

9.00

30. úterý I divadelní klub D.N.A, Frýdek-Místek

Maloměšťácká svatba

19.00

Březen 2019

9. sobota I Bludov

Porta 2019

13.00

12. úterý I MŠ Lhotka

Dobrokabaret

10.15

15. pátek I restaurace Zátiší u kocoura, Mariánské Hory

koncert Slávka Janouška

19.30

28. čtvrtek I KD Michálkovice, div. přeh. Ostravské buchary

Perfect Days, Dodivadlo

18.00

31. neděle I KD Michálkovice, div. přeh. Ostravské buchary

Maloměšťácká svatba, absolventské představení Kurzu režie

15.00

Únor 2019

8. pátek I Knihovna města Ostravy - ústředí

Open Mic

18:00

9. sobota I Slezský grunt, Háj ve Slezsku - Smolkov

Dodivadelní výběr

19:00

11. pondělí I ZŠ Havlíčkova, Opava

Dobrokabaret

9:00

16. sobota I Bruntál

Open Mic

19:00

18. pondělí I ZŠ Tyršova, Hlučín

Program pro ZŠ

8:40

23. sobota I Slezský grunt, Háj ve Slezsku - Smolkov

Pohádka o Koblížkovi

14:00

28. čtvrtek I divadlo D.N.A., Frýdek-Místek

Dodivadelní výběr

18:00